IJsbaan mogelijk vrijdag open voor leden van de IJsclub Dronten

Donderdagochtend zijn we als bestuur bij elkaar gekomen en waren we positief verrast door de ijsgroei van de afgelopen 24 uur. We konden nu ook daadwerkelijk het ijs op om op verschillende plekken het ijs te meten en op basis daarvan alvast een baan te vegen. Met de vorstvoorspelling voor komende 24 uur zou het misschien toch nog mogelijk zijn dat we vrijdag open kunnen gaan. Nu is het wel zo dat meer dan de helft van de baan dan niet gebruikt kan worden en we daardoor ook minder mensen op onze ijsbaan kunnen toelaten. Daarom hebben we als bestuur besloten dat als we vrijdag open gaan, dat dat in 1e instantie alleen voor onze leden zal zijn. Daarna kunnen we bekijken of het verantwoordt genoeg is om ook voor niet leden open te gaan. Vrijdagochtend komen we als bestuur weer bij elkaar om de ijsdiktes te meten en dan kunnen we besluiten of we open kunnen voor onze leden van de IJsclub Dronten.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.