IJsbaan vandaag geopend voor leden van de IJsclub Dronten

Vanochtend heeft het bestuur de ijsbaan gecontroleerd en besloten dat er een gedeelte daarvan voldoende ijsdikte heeft om vandaag op te schaatsen. De ijsbaan is daarom vanaf  11.00 uur geopend voor zolang de ijsconditie dat toelaat. Omdat dit maar een kleinere gedeelte betreft kunnen we ook maar een beperkt aantal mensen op de ijsbaan laten. Daarom hebben vooralsnog alleen onze eigen leden van IJsclub Dronten toegang tot de ijsbaan. Wij vinden het natuurlijk als bestuur erg jammer dat we nog niet voor iedereen open kunnen, maar we vinden het wel dat als we gedeeltelijk open kunnen, dat onze leden dan wel dat voordeel mogen hebben om als eerste te komen schaatsen. Afhankelijk van de drukte en de conditie van het ijs zal mogelijk later worden besloten of we vanavond of morgen voor iedereen open kunnen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws. Bookmark de permalink.